header image
Start arrow Historia arrow Historia przedsiębiorstwa ABECO
Historia przedsiębiorstwa ABECO
Spis stron
Historia przedsiębiorstwa ABECO
Strona 2
Strona 3
Strona 4

W II połowie 1999 roku  Abeco wykonało na zlecenie indywidualnych inwestorów adaptacje strychów na pomieszczenia mieszkalne. Jedną na osiedlu przy ul.Wilków Morskich, drugą na ul.Świętojańskiej w Warszawie.

Image

W listopadzie i grudniu 1999 roku na zlecenie firmy „RAM” sp. z o.o. przy ul.Łubinowej w Warszawie wykonaliśmy w cyklu 6-cio tygodniowym stan surowy trzykondygnacyjnego budynku biurowego o powierzchni ca 1800 m2. Konstrukcję budynku stanowił płytowo-słupowy szkielet żelbetowy. Z uwagi na niskie temperatury i opady śniegu wykonaliśmy zaproponowaną przez nas izolację stropodachu w technologii membranowej. Ilustracja przedstawia stan zaawansowania w piątym tygodniu realizacji.

W styczniu 2000 roku  Abeco wykonało dla przedsiębiorstwa EXBUD-NOWA S.A.  konstrukcję stalową pod wielkopowierzchniowe reklamy na dachu budynku URSYNÓW BUSINESS PARK.

Image

W okresie od stycznia 2000 do marca 2001 na zlecenie firmy PC Print zrealizowaliśmy kompleksowo budynek biurowo-produkcyjny o powierzchni ca 1300 m2 przy ul. Białoborskiej 16 w Warszawie.

W kwietniu 2000 roku na zlecenie firmy „BETTS Poland” wykonaliśmy rozbudowę hali produkcyjnej z posadzką przemysłową w Konstancinie-Jeziornej.

Image

W okresie od sierpnia do września 2000 roku na zlecenie firmy RAM Sp. z o. o. wykonaliśmy żelbetowe elementy konstrukcji budynku biurowego i elementy konstrukcji stalowej, przy ul. Gwarków w Warszawie.

W okresie od października 2000 do stycznia 2001 na zlecenie Spółdzielni Mieszkaniowej Radarowa, wykonaliśmy wymianę posadzki i uszczelnienia przeciwwodne ścian w podziemnych garażach o powierzchni 4200 m2 na osiedlu wieża w Warszawie. 

Image

W okresie od czerwca do września 2001 wykonaliśmy stan surowy budynku biurowo- mieszkalnego o kubaturze ca 3000 m3 przy ul. Żywicznej 34 w Warszawie dla biura projektowego BAKS.

 

Image

W okresie od października 2001 do maja 2002 na zlecenie Komitetu Integracji Kupieckiej, wykonaliśmy kapitalny remont hal produkcyjnych Z.M. Waryński przy ul. Kolejowej w Warszawie z przebudową dla potrzeb hali targowej p.n. Hala Polska. Kubatura wyremontowanych hal wynosi ponad 110 000 m3.

W okresie październik - listopad 2001 na zlecenie firmy SOLD-BUD, wykonaliśmy naprawę izolacji przeciwwodnej i naprawę konstrukcji żelbetowej płyty stropowej podziemnych garaży Mazowieckich Zakładów Gazownictwa przy ul. Ludnej w Warszawie.

W lipcu 2002 dla inwestora prywatnego przebudowaliśmy konstrukcje więźby dachowej w budynku wielorodzinnym w Warszawie.Ostatnia aktualizacja ( czwartek, 03 sierpnia 2006 )
W skrócie

Szukasz pracy?

Zajrzyj do działu ogłoszenia!