header image
Start arrow Historia arrow Historia przedsiębiorstwa ABECO
Historia przedsiębiorstwa ABECO
Spis stron
Historia przedsiębiorstwa ABECO
Strona 2
Strona 3
Strona 4

Image

W maju 1994 roku  Abeco wygrało przetarg na budowę kościoła i plebanii Mariawitów w Warszawie przy ul. Wolskiej 186. Budynek kościoła posadowiony na palach posiada skomplikowaną konstrukcję żelbetową i murową z cegły klinkierowej. Obiekty przekazano użytkownikowi w grudniu 1995 roku.

ImageW czerwcu 1994 roku Abeco wygrało przetarg na budowę zdroju wody oligoceńskiej wraz ze stacją uzdatniania na ul. Inflanckiej 6 w Warszawie. Roboty rozpoczęto w lipcu, a zakończono w grudniu 1994 roku. Obiekt mimo niewielkich rozmiarów jest dość skomplikowany pod względem technologicznym i konstrukcyjnym. Posiada dwie kondygnacje. W części podziemnej o konstrukcji żelbetowej umieszczone są urządzenia do uzdatniania wody. Część parterowa o kształcie ośmiokąta wykonana jest z cegły klinkierowej i wyposażona jest w 12 stanowisk do poboru wody. Część dachowa pokrywa wyrzutnię wentylacyjną. Zakres kontraktu obejmował również doprowadzenie wody do kuchni Szpitala Ginekologicznego, oraz urządzenie przyległego terenu.

ImageW okresie od listopada 1995 roku do lipca 1996 roku, Abeco wybudowało studnię wody oligoceńskiej przy ul. Armii Ludowej w Warszawie. Zakres robót obejmował wykonanie zdroju ulicznego w kształcie walca eliptycznego, z elewacją z gresu polerowanego oraz stacji uzdatniania wody w podziemiach Szpitala Dziecięcego przy ul. Litewskiej i doprowadzenie uzdatnionej wody do trzech kuchni, stacji dializ i punktu poboru dla pracowników szpitala.

Image

Od maja 1996 roku do sierpnia 1996 roku  wybudowało oczyszczalnię ścieków dla Wytwórni Napojów Bezalkoholowych Pepsi Cola w Żninie o wydajności 1 100 m3/dobę.Ostatnia aktualizacja ( czwartek, 03 sierpnia 2006 )
W skrócie

Szukasz pracy?

Zajrzyj do działu ogłoszenia!